SIMSONS

Forum o simsonach


#1 2011-11-07 18:16:19

Lisowiak

Moto Lisów Team

Punktów :   

Jak tanio wyciszyć simka

Myślałem jak wyciszyć swojego simka i w końcu wymyśliłem więc postanowiłem napisać tutka może komuś też się przyda.
A więc
Potrzebne są tylko dwa trzy zmywaki typu druciak ja mam takie u siebie http://allegro.pl/druciak-zmywak-stalow … 81573.html
Wystarczy rozkręcić tłumik wyjąć wkład tłumika taki jak by ktoś nie wiedział http://allegro.pl/kniazw-wklad-tlumi...809023562.html te dwa druciaki należy trochę rozciągnąć i włożyć je miedzy dwie blaszki od wkładu tłumiącego wystarczy włożyć to z powrotem do tłumika razem z druciakiem i wszystko skręcić.
Mój Simson dzięki tej przeróbce chodzi ciszej i lepiej się zbiera.
Druciak jest wystarczająco gesty żeby wyciszyć naszego sima ale nie uniemożliwia wylotu spalin i nie traci mocy

Offline

 

#2 2011-11-07 19:05:36

 adminos

Admin+Moto Lisów Team

Punktów :   

Re: Jak tanio wyciszyć simka

Nie jestem w 100% pewien czy to pomoże w wyciszeniu simsona...Jak tobie to pomogło? Zmienił się głos na cichszy czy tylko troche?

Offline

 

#3 2011-11-07 19:13:48

kabanosik

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Jak tanio wyciszyć simka

Ja tak jak adminos nie wiem czy to coś da...Dołączam się do pytania czy wyciszyło to bardzo simsona?

Offline

 

#4 2011-11-07 19:17:22

Lisowiak

Moto Lisów Team

Punktów :   

Re: Jak tanio wyciszyć simka

Dużo bardziej jest cichszy

Offline

 

#5 2011-11-07 19:31:13

kabanosik

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Jak tanio wyciszyć simka

Sprubuję mam nadzieje że to coś da;p

Offline

 

#6 2011-11-08 19:50:01

kabanosik

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Jak tanio wyciszyć simka

Dziś po szkole kupiłem 2 zmywaki i zrobiłem tak jak opisał lisowiak. Muszę przyznać że miał racje z tym wyciszeniem ale nie wycisza go tak bardzo ale są efekty.:)Dzięki

Offline

 

#7 2011-11-08 19:55:16

 adminos

Admin+Moto Lisów Team

Punktów :   

Re: Jak tanio wyciszyć simka

Wiecie myślałem dziś nad tym wyciszeniem i zastanawiam się czy nie było by lepsze zastosowanie wełny szklanej. Jako że wytrzymuje temperatury do 700°C i jest gęsta lepiej by go wyciszyła... tak mi się wydaje. Co o tym myślicie? Ja w domu mam gdzieś troche takiej wełny to mogę spróbować z wełną i zmywakami i napiszę co lepiej wyciszyło.

Offline

 

#8 2011-11-21 17:17:28

 adminos

Admin+Moto Lisów Team

Punktów :   

Re: Jak tanio wyciszyć simka

Zrobiliśmy to z kolegą i lepiej wypadła wata szklana. Co prawda bardzo nie wyciszyło ani to ani to jednak wata jest lepsza. Takie wyciszenie jest dobre dla kogoś, kto ma zepsute wyciszenie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.impet.pun.pl www.republikaomikron.pun.pl www.aod-plemiona.pun.pl www.immn.pun.pl www.sjuliet.pun.pl